OSTRAVSKÉ OKRUHY

sobota 25. 8. 2018

Ostrava – Poruba

 

FARM TOUR 2018

neděle 26. 8. 2018

od 14:00, Slatina

pořadatel:

hlavní partner:

ostrava poruba

 

partneři:

cesky svas cyklistiky

 partneři FARM TOUR:

OSTRAVSKÉ OKRUHY

15. ročník Memoriálu Jana Veselého v silniční cyklistice 2018

22. závod Slezského poháru amatérských cyklistů 2018

FARM TOUR 2018

I. ročník (2004) | výsledky

« zpět na přehled výsledků «

Sobota 19. června 2004 v 8, 00 hodin

Ostrava-Poruba, Hlavní třída u kruhového objezdu.

 

A - muži všech VT

Sponzor: 4EVER CUP, Okruhy - počet: 40, Okruhy - délka: 2500 m, Celková délka závodu: 100 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 15:00, Ceny: 1. místo - 20.000,- Kč 10 nejlepších závodníků obdrží finanční prémie

 

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1. Kupka David eD\' system - ZVVZ 62 33 +1 
2. Kozubek Stanislav ASC DUKLA PRAHA 4 28 +1 
3. Krzeszowiec Artur FAVORIT 19 49  
4. Hrazdíra Michal TJ DUKLA BRNO 18 21  
5. Moureček Michael ASC DUKLA PRAHA 6 15  
6. Přecechtěl Michal eD\' system - ZVVZ 61 11  
7. Sowinsky Kacper FAVORIT 94 7  
8. Běhůnek Milan TJ UNEX UNIČOV 74 5  
9. Míček Tomáš CK BRNO 25 3  
10. Blahut Radek FAVORIT 82 3  
11. Hlaváč Libor ASC DUKLA PRAHA 3 3  
12. Zitta Pavel CK BRNO 27 2  
13. Mixa Marek ASC DUKLA PRAHA 12 2  
14. Vodehnal Jan CK BRNO 24 1  
15. Číž Roman CK SILESIA ORLOVÁ 63 0  
16. Lisník Rostislav FAVORIT 93 0  
17. Čer Tomáš CK SILESIA ORLOVÁ 65 0  
18. Bouška Jiří Spastic Handicap 44 0  
19. Míček Radomír ASO DUKLA BRNO 68 0  
20. Hartl Karel FAVORIT 83 0  
21. Esmaeili Tareq KATAR 54 0  
22. Heinrich Lukáš FAVORIT 79 0  
23. Novák Jan G.S. MERCEDES-BENZ SELLE ITAL 67 0  
24. Kutiš Ondřej ASC DUKLA PRAHA 11 0  
25. Bezunk Ondřej CK SILESIA ORLOVÁ 66 0  
26. Jobánek Jan FAVORIT 78 0  
27. Novotný Vladimír Team Hervis - APO Sport Linz 75 0  
28. Pospíšil Jiří TEAM STEVENS JEANTEX 60 0  
29. Lukosz Petr YOGI RACING OSTRAVA 20 0  
30. Mityska Zbyšek ASO DUKLA BRNO 70 0  
31. Davídek Petr VLASTIBOR KONEČNÝ 97 0  
32. Bucháček Tomáš FAVORIT 81 1 -1 
33. Abdjanan Khalil KATAR 57 0 -1 
34. Korcina Michal Rubena-Merida 2 47 0 -1 
35. Hochmann Jiří ASO DUKLA BRNO 71 0 -1 
  Vlach Lukáš Rubena-Merida 2 49 DNF  
  Ali Faisal Ahmed KATAR 53 DNF  
  Said Khan Ibrahim KATAR 55 DNF  
  Shaif Faisal KATAR 56 DNF  
  Kamrani Hassan KATAR 58 DNF  
  Al-Moraqab Radhwan KATAR 59 DNF  
  Dočekal Marek ASO DUKLA BRNO 69 DNF  
  Jabloňski Pavel POLSKO 72 DNF  
  Martinik Ivo TJ Bohumin 73 DNF  
  Maťovčík Julius SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 95 DNF  
  Tresler Filip TJ Bohumin 96 DNF  
  Škeřík Martin Velosport Valenta Pelhřimov 98 DNF  
  Čížek Libor YOGI RACING OSTRAVA 99 DNF  
  Čapek Jan TJ SOKOL Holé vrchy 100 DNF  
  Panský Kamil SK SKIVELO Neslyšících Olomouc   DNF  
  Češka Martin Polar Team Ml. Boleslav   DNS  
  Ježek Jiří FIAT Smažík   DNS  
  Jiránek Tomáš Polar Team Ml. Boleslav   DNS  
  Nosek Pavel Polar Team Ml. Boleslav   DNS  
  Pastrnek Pavel SK SKIVELO Neslyšících Olomouc   DNS  

 

B - žáci mladší a žákyně

Okruhy - počet: 4, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 4.8 km, Startovné: 50 Kč, Začátek: 08:00, Ceny: Vítěz získává let horkovzdušným balónem. Druhý a třetí v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo ČAS Kola ±
 
1. Smola Lukáš CYKLO VELEŠÍN 85 00:07:43  
2. Lasák Matěj SUNDANCE TJ OPAVA 77 00:07:52  
3. Folvarčný Kristián SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 89 00:07:52  
4. Kysel Ondřej SK OLOMOUC SIGMA MŽ 80 00:07:55  
5. Krchňák Ondřej TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 90 00:08:15  
6. Rylich Robin CK ORLÍK ORLOVÁ 84 00:08:21  
7. Rezek Dominik SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 92 00:08:35  
8. Hejna Martin SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 91 00:08:35  
9. Kövér Ondřej CASKA INVEST - CYKLIST. ODDÍL 86 00:08:39  
10. Polášek Tomáš CASKA INVEST - CYKLIST. ODDÍL 88 00:08:39  
11. Bross Jan CASKA INVEST - CYKLIST. ODDÍL 87 00:08:40  
12. Vehovský Dominik SUNDANCE TJ OPAVA 76 00:09:19  
  Trník Radek ACS DRAK VRBNO   DNS  

 

C - žáci starší a kadetky

Okruhy - počet: 10, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 12 km, Startovné: 50 Kč, Začátek: 08:20, Ceny: Vítěz získává let horkovzdušným balónem. Druhý a třetí v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo ČAS Kola ±
 
1. Šlapa Artur POLSKO 77 23  
2. Migdol Kamil POLSKO 80 11  
3. Kyselý Tomáš SK OLOMOUC SIGMA MŽ 83 7  
4. Komander Dawid POLSKO 85 3  
5. Wrzascz David POLSKO 84 0  
6. Foltýn Jakub POLSKO 76 0  
7. Šrámek Jan ACS DRAK VRBNO 78 0  
8. Kavcová Lucie SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 95 0  
  Dlužanský Daniel ACS DRAK VRBNO   DNS  
  Petruš Lubomír ACS DRAK VRBNO   DNS  
  Podolák Michal ACS DRAK VRBNO   DNS  

 

D - kadeti a juniorky

Okruhy - počet: 25, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 30 km, Startovné: 50 Kč, Začátek: 08:45, Ceny: První tři v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo Kola ±  
 
1. Kratochvíla Jakub CK DACOM PHARMA KYJOV 15 38  
2. Siman Peter SLOVENSKO 47 26  
3. Čanecký Marek SLOVENSKO 46 22  
4. Čada Radomír TJ FAVORIT BRNO 9 10  
5. Špička Denis SKP DUHA FORT Lanškroun 25 8  
6. Zaoral Marek SK OLOMOUC SIGMA MŽ 6 5  
7. Mrtvý Vít SK OLOMOUC SIGMA MŽ 3 2  
8. Danačík Jakub SKP DUHA FORT Lanškroun 19 2  
9. Winiarczyk Damian POLSKO 44 1  
10. Kuchař Tomáš TJ FAVORIT BRNO 11 0  
11. Míček Michal TJ FAVORIT BRNO 13 0  
12. Krejčok Marek YOGI RACING OSTRAVA 37 0  
13. Hašpica David CK DACOM PHARMA KYJOV 18 0  
14. Štěpánek Petr SK OLOMOUC SIGMA MŽ 4 0  
15. Vágner Adam CK DACOM PHARMA KYJOV 16 0  
16. Šperlich Jakub SKP DUHA FORT Lanškroun 29 0  
17. Kopeček Václav TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 42 0  
18. Konečný Jakub CK SILESIA ORLOVÁ 32 0  
19. Tichý Jan TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 39 0  
20. Lindák Milan CK SILESIA ORLOVÁ 33 0  
21. Brázdil Jiří ELEM-KCK ZLÍN 36 0  
22. Chromec Tomáš SK OLOMOUC SIGMA MŽ 8 0  
23. Polách Marek SK OLOMOUC SIGMA MŽ 5 0 -2 
24. Piela Lukáš POLSKO 76 0 -2 
25. Vacík Václav TJ FAVORIT BRNO 12 0 -2 
26. Kříž Radek TJ FAVORIT BRNO 41 0 -3 
27. Stein Kamil POLSKO 45 0 -3 
28. Woch Matěj POLSKO 95 0 -3 
29. Konečná Veronika SUNDANCE TJ OPAVA 35 0 -3 
30. Czaicki Arkadiusz POLSKO 38 0 -3 
31. Kučera Tomáš SK OLOMOUC SIGMA MŽ 7 0 -3 
  Ševčík Vítězslav SKP DUHA FORT Lanškroun 30 DNF  
  Fuksa Roman TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 40 DNF  
  Muras Lukasz POLSKO 43 DNF  
  Stredula Tomáš POLSKO 77 DNF  
  Chomik Lukáš POLSKO 80 DNF  
  Fojtíková Veronika Bike 2000   DNS  

 

E - vozíčkáři

Okruhy - počet: 10, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 12 km, Startovné: 50 Kč, Začátek: 09:35, Ceny: První tři v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo Kola ±  
 
1. Kupčák Milan Sportovní klub vozíčkářů F-M 52 00:28:20  
2. Němec Oldřich Sportovní klub vozíčkářů F-M 53 00:28:26  
3. Krupa Radomír Sportovní klub vozíčkářů F-M 51 00:29:24  

 

F - nevidomí (tandemy)

Okruhy - počet: 10, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 12 km, Startovné: 50 Kč, Začátek: 10:15, Ceny: První tři v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo Kola ±  
 
1. Pika Jiří + pilot Není členem žádného týmu 65 00:19:04  
2. Michalčák Martin + pilot Není členem žádného týmu 73 00:20:12  
3. Chalupa Radek + pilot Není členem žádného týmu 63 00:20:50  
4. Seman Radek + pilot Není členem žádného týmu 61 23:59:59 -1 
5. Benda Patrik + pilot Není členem žádného týmu 66 23:59:59 -1 
6. Kikta Jozef + pilot Není členem žádného týmu 70 23:59:59 -1 
7. Stiborský Petr + pilot Není členem žádného týmu 67 23:59:59 -1 
8. Böhm Jaroslav + pilot Není členem žádného týmu 62 23:59:59 -2 
9. Kurland Karel + pilot Není členem žádného týmu 71 23:59:59 -2 
10. Kovalčík Karel + pilot Není členem žádného týmu 64 23:59:59 -2 
  Adámek Martin +pilot Není členem žádného týmu   DNS  
  Habrnal Milan + pilot Není členem žádného týmu   DNS  
  Sikora Marek + pilot Není členem žádného týmu   DNS  

 

G - junioři a ženy

Okruhy - počet: 33, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 39.6 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 11:00, Ceny: První tři v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo Kola ±  
           
1. Prachár Michal SLOVENSKO 38 75  
2. Bábek Roman ASO DUKLA BRNO 6 19  
3. Toman Jiří TJ ŽD N.BOHUMÍN CO 43 13  
4. Martínek Lukáš SKP DUHA FORT Lanškroun 30 10  
5. Štěrba Rostislav TJ ŽD N.BOHUMÍN CO 41 6  
6. Bárek Miroslav SK OLOMOUC SIGMA MŽ 24 5  
7. Styk Lukáš SLOVENSKO 39 2  
8. Zold Jaromír ŠK CALEX ŠURANY 45 2  
9. Zygmont Pavel VLASTIBOR KONEČNÝ 44 2  
10. Rajčáni Martin TJ TŽ TŘINEC 33 1  
11. Hanslián Filip ASO DUKLA BRNO 5 1  
12. Maňák Lukáš UNION CYCLING TEAM 40 1  
13. Švidernoch Jakub SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 42 0  
14. Blažek Oldřich SK OLOMOUC SIGMA MŽ 23 0  
15. Hrúška Petr SKP DUHA FORT Lanškroun 29 0 -1 
16. König Leopold SKP DUHA FORT Lanškroun 31 0 -2 
17. Nováková Lucie SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 32 0 -3 
  Němeček Martin Velo Club CIRKL Netolice   DNS  

 

H - masters a amatéři SAC ČR

Sponzor: RADEGAST, Okruhy - počet: 20, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 24 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 12:10, Ceny: Vítěz získává zahraniční zájezd pro 2 osoby od CK Eurocykl Druhý a třetí v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo Kola ±  
           
1. Mlynář Vlastimil ACS DRAK VRBNO 53 33  
2. Baier Jan CK ORLÍK ORLOVÁ 62 31  
3. Adámek Jan Ginelli 54 22  
4. Baban Marcel CK FESO Petřvald 65 5  
5. Ištván Toňa YOGI RACING OSTRAVA 55 0 -1 
6. Hrachovina Rostislav SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 57 0 -1 
7. Fajkus Martin ŠAFRATA Bohumín 63 0 -1 
8. Brandýs Roman SK OLOMOUC SIGMA MŽ 56 0 -1 
9. Mišina Andrzej POLSKO 64 0 -1 
10. Siwek Stanislav POLSKO 66 0 -1 
11. Mlynář Miloslav ACS DRAK VRBNO 52 0 -2 
12. Fuss Herbert POLSKO 58 0 -3 
13. Geolf William SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 60 0 -4 
  Zdvihal Otakar Není členem žádného týmu 59 DNF  
  Vontor Josef DAVO reklama 61 DNF  
  Dlužanský Daniel ACS DRAK VRBNO   DNS