OSTRAVSKÉ OKRUHY

sobota 25. 8. 2018

Ostrava – Poruba

 

FARM TOUR 2018

neděle 26. 8. 2018

od 14:00, Slatina

pořadatel:

hlavní partner:

ostrava poruba

 

partneři:

cesky svas cyklistiky

 partneři FARM TOUR:

OSTRAVSKÉ OKRUHY

15. ročník Memoriálu Jana Veselého v silniční cyklistice 2018

22. závod Slezského poháru amatérských cyklistů 2018

FARM TOUR 2018

II. ročník (2005) | výsledky

« zpět na přehled výsledků «

Sobota 18. června 2005 v 9, 00 hodin.

Ostrava-Poruba, Hlavní třída u kruhového objezdu.

 

A - muži všech VT

Okruhy - počet: 40, Okruhy - délka: 2500 m, Celková délka závodu: 100 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 16:00, Ceny: 1. místo - 20.000,- Kč 10 nejlepších závodníků obdrží finanční prémie

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
           
1. Přecechtěl Michal eD\' system - ZVVZ 44 38  
2. Mlynář Zdeněk AC SPARTA Praha 2 31  
3. Bláha Martin ASC DUKLA PRAHA 57 18  
4. Krotký Rostislav ELMARCO DUKLA LBC 68 11  
5. Hrazdíra Michal ASC DUKLA PRAHA 10 11  
6. Kupka David eD\' system - ZVVZ 43 10  
7. Míček Tomáš CK BRNO 59 6  
8. Kosička Lubor ARBO-JUNKERS-ROYAL BEACH 52 5  
9. Pecha Ondřej ELMARCO DUKLA LBC 61 4  
10. Heinrich Lukáš CK SILESIA ORLOVÁ 14 4  
11. Hochmann Jiří ASO DUKLA BRNO 21 3  
12. Váňa Jindřich eD\' system - ZVVZ 48 2  
13. Lisník Rostislav CK SILESIA ORLOVÁ 19 2  
14. Vrána David TJ FAVORIT BRNO 47 2  
15. Broniš eD\' system - ZVVZ 50 1  
16. Lvuosz Petr YOGI RACING OSTRAVA 55 1  
17. Valach Ján eD\' system - ZVVZ 45 0  
18. Bouška Jiří Spastic Handicap 6 0  
19. Trunec Michal ELMARCO DUKLA LBC 64 0  
20. Snížek Martin ELMARCO DUKLA LBC 67 0  
21. Buček Karel TJ FAVORIT BRNO 7 0  
22. Míček Radomír CK BRNO 60 0  
23. Ježek Jiří FIAT Smažík 9 0  
24. Tomeček Lubomír KHS Sport Bike Team 56 0  
25. Faltys Jiří ELMARCO DUKLA LBC 65 0  
26. Mališ Petr CK SILESIA ORLOVÁ 12 0  
27. Čer Tomáš CK SILESIA ORLOVÁ 18 0  
28. Mach Zdeněk ELMARCO DUKLA LBC 66 0  
29. Chocholáč Jiří CK SILESIA ORLOVÁ 15 0  
30. Novotný Jakub CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 26 0  
31. Záblacký Tomáš TJ FAVORIT BRNO 32 0  
32. Soukup Josef eD\' system - ZVVZ 49 0  
33. Hekele Emil CT DUKLA TRENČÍN 58 0  
34. Novák Jan ELMARCO DUKLA LBC 62 0  
35. Korbel Jiří ELMARCO DUKLA LBC 63 0  
  Beran Vojtěch CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 0 DNS  
  Blahut Radek PSK Whirlpool 0 DNS  
  Číž Roman CK SILESIA ORLOVÁ 0 DNS  
  Filipec Martin CK SILESIA ORLOVÁ 0 DNS  
  Honzák Jan CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 0 DNS  
  Ivanov Nikola SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Kadlec Michal eD\' system - ZVVZ 0 DNS  
  Klášterka Tomáš CK SILESIA ORLOVÁ 0 DNS  
  Klíma Lukáš TJ FAVORIT BRNO 0 DNS  
  Kocourek František SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 0 DNS  
  Kolman Robert Konica Minolta - Lucas Frames 0 DNS  
  Marek Ondřej SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Martinec Jiří CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 0 DNS  
  Náprstek Milan CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 0 DNS  
  Petr Lukáš TJ FAVORIT BRNO 0 DNS  
  Raboň František PSK Whirlpool 0 DNS  
  Smejkal Miroslav TJ FAVORIT BRNO 0 DNS  
  Studnička David PSK Whirlpool 0 DNS  
  Švidernoch Jiří CK SILESIA ORLOVÁ 0 DNS  
  Vaishar Josef TJ FAVORIT BRNO 0 DNS  
  Bezunk Ondřej CK SILESIA ORLOVÁ 17 DNF  
  Švidernoch Jakub CK SILESIA ORLOVÁ 20 DNF  
  Jobánek Matouš TJ FAVORIT BRNO 27 DNF  
  Jobánek Jan TJ FAVORIT BRNO 28 DNF  
  Davídek Petr SK FESO PETŘVALD 40 DNF  
  Mareš Martin eD\' system - ZVVZ 46 DNF  
  Kaštovský Radim BK Bike Krám Ostrava 51 DNF  
  Tyleček Martin TJ FAVORIT BRNO 53 DNF  
  Kopřiva Jiří MAX CURSOR 54 DNF  

 

B - žáci mladší a žákyně

Okruhy - počet: 4, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 4.8 km, Startovné: 50 Kč, Začátek: 09:00, Ceny: Vítěz získává let horkovzdušným balónem. Druhý a třetí v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
           
1. Rybín Ondřej WHIRLPOOL JUNIOR 56 00:08:01  
2. Hepnarová Michaela SKP DUHA FORT Lanškroun 45 00:08:01  
3. Krones Rostislav Rostex Quantum 60 00:08:01  
4. Jaklová Lenka SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 47 00:08:06  
5. Ištvánová Michaela SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 46 00:08:06  
6. Ličková Zuzana TJ Sigma Hranice 43 00:08:06  
8. Fierla Ondřej SK FESO PETŘVALD 61 00:08:35  
9. Materová Lucie SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 48 00:08:35  
10. Hampl Petr SUNDANCE TJ OPAVA 72 00:08:35  
11. Borsiczká Simona CK SILESIA ORLOVÁ 41 00:08:48  
12. Šrámková Kristýna TJ Sigma Hranice 44 00:08:48  
13. Zimovčák Jan TJ FAVORIT BRNO 55 00:08:48  
14. Koutský Jan SKP DUHA FORT Lanškroun 58 00:08:48  
15. Kuběnka Jan SKP DUHA FORT Lanškroun 59 00:08:48  
16. Novotný Rostislav CK ORLÍK ORLOVÁ 66 00:08:58  
17. Vehovský Dominik SUNDANCE TJ OPAVA 69 00:09:00  
18. Grygar Jiří SUNDANCE TJ OPAVA 71 00:09:00  
19. Břuzka Kryštof SK FESO PETŘVALD 62 00:09:19  
20. Buchalík Adam SLAVIA RUDA STEZSKA 68 00:09:41  
21. Larysz Aryk SLAVIA RUDA STEZSKA 67 00:10:37  
  Kopečková Ester TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 0 DNS  
  Krejčí Milan WHIRLPOOL JUNIOR 0 DNS  
  Król Rafal LK UKS Pszczyna 0 DNS  
  Nipl Vojtěch TKX TEPLICE 0 DNS  
  Nováková Anežka SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Ochmanová Kristýna SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Paliderová Alena SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Petrou Jiří CYKLO VELEŠÍN 0 DNS  
  Valeš Adam TKX TEPLICE 0 DNS  
  Záleská Lucie Konica Minolta - Lucas Frames 0 DNS  

 

C - žáci starší

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
           
1. Rataj Filip WHIRLPOOL JUNIOR 124 19  
2. Smola Lukáš CYKLO VELEŠÍN 146 13  
3. Skalický Jiří SKP DUHA FORT Lanškroun 125 11  
4. Novotný Oldřich SK KOLOSERVIS 133 6  
5. Kyselý Tomáš SIGMA OLOMOUC CYKLO KAŇSKOVSKÝ 115 5  
6. Vendloský Ondřej SIGMA OLOMOUC CYKLO KAŇSKOVSKÝ 129 4  
7. Masařík Jakub TJ Sigma Hranice 120 4  
8. Černý Michal Cyklo Team Budvar Tábor 8 3  
9. Josíf Ondřej WHIRLPOOL JUNIOR 123 2  
10. Maňousek Josef TJ FAVORIT BRNO 113 2  
11. Folvarčný Kristián TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 118 2  
12. Blachura Jakub CK FESO Petřvald 142 1  
13. Václavík Dan CK SILESIA ORLOVÁ 107 1  
14. Fürst Roman TKX TEPLICE 147 0  
15. Hanuš David LOVOCHEMIE - Lovosice 134 0  
16. Kovařík David CK SILESIA ORLOVÁ 149 0  
17. Děd Martin CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 130 0  
18. Rohlík Jakub Cyklo Team Budvar Tábor 122 0  
19. Kysel Ondřej SIGMA OLOMOUC CYKLO KAŇSKOVSKÝ 131 0  
20. Pawlacyk Damian LKL Wodzislaw Slonski 150 0  
21. Foltýn Jakub LK UKS Pszczyna 105 0  
22. Molinek Tomáš CK SILESIA ORLOVÁ 108 0  
23. Duda Daniel CK SILESIA ORLOVÁ 106 0  
24. Bartoš Michal CK SILESIA ORLOVÁ 110 0  
25. Sedláček Marek SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 141 0  
26. Zok Pavel LK UKS Pszczyna 104 0  
27. Vrážel Viktor TJ FAVORIT BRNO 112 0  
28. Koten Tomáš CK FESO Petřvald 143 0  
29. Rylich Robin CK ORLÍK ORLOVÁ 148 0  
30. Ohřál Adam TJ FAVORIT BRNO 114 0  
31. Krchňák Ondřej TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 117 0  
32. Koval Vítek SK KOLOSERVIS 132 0  
33. Neulinger Ondřej SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 137 0  
  Bohatý Ondřej CK Kyjov 0 DNS  
  Černohorský Zdeněk CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 0 DNS  
  Fanta Michal SKP DUHA FORT Lanškroun 0 DNS  
  Fořt Tomáš SKP DUHA FORT Lanškroun 0 DNS  
  Hejna Martin SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Chrastina David SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Konečný Jaroslav TJ FAVORIT BRNO 0 DNS  
  Kutěj Vladislav TJ Sigma Hranice 0 DNS  
  Mach Jiří CYKLO VELEŠÍN 0 DNS  
  Palider Jan SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Rezek Dominik SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Schroller Richard SK Žamberk 0 DNS  
  Večeřa Jakub TJ FAVORIT BRNO 0 DNS  
  Poledník David CK SILESIA ORLOVÁ 109 DNF  
  Koťan Karel TJ FAVORIT BRNO 111 DNF  
  Šrámek Michael SKP DUHA FORT Lanškroun 126 DNF  
  Salamon Vojtěch SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 140 DNF  
  Bříza Jan KC ŽAKO Pardubice 144 DNF  

 

D - kadeti

Okruhy - počet: 21, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 25.2 km, Startovné: 50 Kč, Začátek: 09:45, Ceny: První tři v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
           
1. Ratajczyk Patryk LK UKS Pszczyna 55 18  
2. Pawlak Grzegorz KS \"Slavia\" Ruda Slaska 51 16  
3. Tomek Josef TJ ŽD N.BOHUMÍN CO 61 13  
4. Staněk Martin CYKLO VELEŠÍN 40 12  
5. Migdol Kamil LK UKS Pszczyna 54 10  
6. Nepraš Karel TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 14 10  
7. Hederer Vít TJ UNIČOV 59 6  
8. Ševčík Vítězslav SKP DUHA FORT Lanškroun 22 5  
9. Pečl Adam CYKLO VELEŠÍN 41 5  
10. Vacík Václav TJ FAVORIT BRNO 7 4  
11. Muras Lukasz LK UKS Pszczyna 53 3  
12. Petruš Lubomír ACS DRAK VRBNO 2 3  
13. Kulík David CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 31 2  
14. Ehrenberger Jakub SK PRIMA POLIČKA 44 2  
15. Krejčok Marek YOGI RACING OSTRAVA 45 2  
16. Soukup David TJ FAVORIT BRNO 10 2  
17. Wrzascz David KS \"Slavia\" Ruda Slaska 50 2  
18. Polách Marek SIGMA OLOMOUC CYKLO KAŇSKOVSKÝ 58 2  
19. Kaltofen Petr WHIRLPOOL JUNIOR 19 2  
20. Šebánek Jaroslav TJ FAVORIT BRNO 12 2  
21. Peloušek Martin TJ UNIČOV 60 2  
22. Danačík Tomáš SKP DUHA FORT Lanškroun 23 1  
23. Barák Karel TJ FAVORIT BRNO 8 0  
24. Švestka Filip SKP DUHA FORT Lanškroun 24 0  
25. Zaoral Marek SK OLOMOUC SIGMA MŽ 17 0  
26. Matera Tomáš SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 37 0  
27. Krejčok Lukáš YOGI RACING OSTRAVA 46 0  
28. Smigielski Robert K.T.S. Tychy 52 0  
29. Kučera Tomáš SIGMA OLOMOUC CYKLO KAŇSKOVSKÝ 57 0  
30. Dlužanský Daniel ACS DRAK VRBNO 1 0  
31. Adel Filip Cyklo Team Budvar Tábor 16 0  
32. Kovalovský Jan CK SILESIA ORLOVÁ 5 0  
33. Šperlich Jakub SKP DUHA FORT Lanškroun 21 0  
34. Maršálek Nikolas TJ UNEX UNIČOV 9 0  
  Bierski Radovan SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Bosák Jiří SK KOLOSERVIS 0 DNS  
  Cabalka Jaroslav SK Žamberk 0 DNS  
  Hušek Jakub CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 0 DNS  
  Kovanda Lukáš Cyklo Team Budvar Tábor 0 DNS  
  Lindák Milan CK SILESIA ORLOVÁ 0 DNS  
  Petrou Jan CYKLO VELEŠÍN 0 DNS  
  Řehoř Aleš TJ FAVORIT BRNO 0 DNS  
  Sabol Jan SK KOLOSERVIS 0 DNS  
  Skalický Pavel SKP DUHA FORT Lanškroun 0 DNS  
  Šilar Jakub SK Žamberk 0 DNS  
  Šrámek Radim TJ Sigma Hranice 0 DNS  
  Zálesný Jan SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Zářecký Jan SK Žamberk 0 DNS  
  Podolák Michal ACS DRAK VRBNO 3 DNF  
  Ohřál Jan TJ FAVORIT BRNO 6 DNF  
  Sláma Marek TJ FAVORIT BRNO 11 DNF  
  Szczepanski Jakub TJ FAVORIT BRNO 13 DNF  
  Bachura Lubomír TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 15 DNF  
  Musil Jaroslav Cyklo Team Budvar Tábor 18 DNF  
  Obst Jan SKP DUHA FORT Lanškroun 20 DNF  
  Boško Milan CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 30 DNF  
  Sybyl Marek CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 32 DNF  
  Matera Martin SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 36 DNF  
  Žák Lukáš KC ŽAKO Pardubice 39 DNF  
  Vlček Petr SK PRIMA POLIČKA 43 DNF  
  Ublanský Adam CK ORLÍK ORLOVÁ 47 DNF  
  Smakowski Wojciech KS \"Slavia\" Ruda Slaska 48 DNF  
  Komander Dawid KS \"Slavia\" Ruda Slaska 49 DNF  
  Míček Ondřej VLASTIBOR KONEČNÝ 56 DNF

 

E - vozíčkáři

Okruhy - počet: 10, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 12 km, Startovné: 50 Kč, Začátek: 10:35, Ceny: První tři v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
           
1. Kupčák Milan Sportovní klub vozíčkářů F-M 83 00:29:21  
2. Němec Oldřich Sportovní klub vozíčkářů F-M 80 00:29:21  
3. Krupa Radomír Sportovní klub vozíčkářů F-M 81 00:31:57  
4. Hrabica Petr Václavovice - Frýdek Místek 82 00:33:05  

 

F - kadetky

Okruhy - počet: 12, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 14.4 km, Startovné: 50 Kč, Začátek: 09:20, Ceny: Vítěz získává let horkovzdušným balónem. Druhý a třetí v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
           
1. Kratochvílová Eva CK SILESIA ORLOVÁ 92 0  
2. Fialová Dana PROFI SPORT FRM Cheb 103 0  
3. Ježová Jana CK SILESIA ORLOVÁ 95 0  
4. Opichalová Lenka CK SILESIA ORLOVÁ 91 0  
5. Novozámská Pavla TJ FAVORIT BRNO 96 0  
6. Vévodová Simona Rostex Quantum 100 0  
7. Grombířová Veronika TJ FAVORIT BRNO 98 0  
8. Kavcová Lucie SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 101 0 -1
9. Čupová Jana CK Vlatibor Konečný 102 0 -1
  Bradová Lucie TJ Sigma Hranice 0 DNS  
  Mejstříková Jana CK SILESIA ORLOVÁ 0 DNS  
  Špidlenová Kateřina Konica Minolta - Lucas Frames 0 DNS  
  Vaverová Lucie TJ FAVORIT BRNO 0 DNS  

 

G - junioři

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
           
1. Zelinka Ondřej Cyklo Team Budvar Tábor 31 68  
2. König Leopold SKP DUHA FORT Lanškroun 32 55  
3. Klouček Lukáš Cyklo Team Budvar Tábor 27 38  
4. Kubias Petr SKP Comfort Plzeň 49 7  
5. Dostál Jan Cyklo Team Budvar Tábor 26 4  
6. Menger David Cyklo Team Budvar Tábor 28 4  
7. Tichý Jan TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 8 4  
8. Bambula Ondřej Cyklo Team Budvar Tábor 25 4  
9. Toman Jiří CK SILESIA ORLOVÁ 1 3  
10. Danačík Jakub SKP DUHA FORT Lanškroun 35 2  
11. Novotný Jakub SKP DUHA FORT Lanškroun 36 1  
12. Vobora Ondřej Cyklo Team Budvar Tábor 30 1  
13. Petr Radim SKP DUHA FORT Lanškroun 34 1  
14. Rajčáni Martin TJ TŽ TŘINEC 11 0  
15. Mrtvý Vít ASO DUKLA BRNO 17 0  
16. Janošek Tomáš TJ Sigma Hranice 24 0  
17. Jan Luboš CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 43 0  
18. Míček Michal TJ FAVORIT BRNO 9 0  
19. Staníček Martin CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 42 0  
20. Štěrba Rostislav CK SILESIA ORLOVÁ 2 0  
21. Konečný Jakub CK SILESIA ORLOVÁ 5 0  
23. Špidlen Ondřej SKP DUHA FORT Lanškroun 33 0  
24. Padour František CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 44 0  
25. Novák Josef CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 41 0  
26. Dudek Tomáš CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 39 0  
27. Pohan Jan Cyklo Team Budvar Tábor 29 0  
28. Linda Antonín CYKLOKLUB Příbram B.E.I. 40 0  
29. Krummer Radek TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 50 0  
  Beneš Jiří SKP DUHA FORT Lanškroun 0 DNS  
  Blecha Tomáš eD\' system - ZVVZ 0 DNS  
  Cvik Jan eD\' system - ZVVZ 0 DNS  
  Fuksa Roman TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 0 DNS  
  Havlíček Jan TJ FAVORIT BRNO 0 DNS  
  Horkel Lukáš TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 0 DNS  
  Kopeček Václav TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 0 DNS  
  Krátký Josef Rostex Quantum 0 DNS  
  Kříž Radek TJ FAVORIT BRNO 0 DNS  
  Kyptová Jana Konica Minolta - Lucas Frames 0 DNS  
  Leszczuk Jan KC PARDUBICE 0 DNS  
  Mareš Jan CK SILESIA ORLOVÁ 0 DNS  
  Martínek Lukáš SKP DUHA FORT Lanškroun 0 DNS  
  Němeček Martin Scania Apache Team 0 DNS  
  Pátek Petr KC PARDUBICE 0 DNS  
  Radim Petr SKP DUHA FORT Lanškroun 0 DNS  
  Rybáček Miroslav KC PARDUBICE 0 DNS  
  Slavík Jan KC PARDUBICE 0 DNS  

 

H. ženy a juniorky

Okruh - počet kol: 15

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
           
1. Šintáková Klára Rostex Quantum 17 52  
2. Hubená Eva Konica Minolta - Lucas Frames 38 29  
3. Babuňková Andrea Konica Minolta - Lucas Frames 5 17  
4. Růžičková Martina Rostex Quantum 18 17  
5. Konečná Alena VLASTIBOR KONEČNÝ 37 3  
6. Vaňurová Pavla Konica Minolta - Lucas Frames 12 3  
7. Likusová Dagmar CK SILESIA ORLOVÁ 39 0  
8. Konečná Veronika SUNDANCE TJ OPAVA 23 0  
9. Tomanová Lucie CK SILESIA ORLOVÁ 10 0  
10. Ščučková Jiřina Rostex Quantum 21 0 -1
11. Dvoroková Kristína CK ORLÍK ORLOVÁ 20 0 -1
12. Mejstříková Veronika CK SILESIA ORLOVÁ 13 0 -1
13. Halmová Eva CK ORLÍK ORLOVÁ 19 0 -3
  Červíková Simona Konica Minolta - Lucas Frames 0 DNS  
  Maráčková Pavlína SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Nováková Lucie SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Olszová Lucie SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Pekárková Julie Konica Minolta - Lucas Frames 0 DNS  
  Petrašová Ladislava Konica Minolta - Lucas Frames 0 DNS  
  Pospíšilová Ema Konica Minolta - Lucas Frames 0 DNS  
  Vyčítalová Jana Konica Minolta - Lucas Frames 0 DNS  

 

I. masters a amatéři SAC ČR

Okruhy - počet: 24, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 28.8 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 13:20, Ceny: Vítěz získává zahraniční zájezd pro 2 osoby od CK Eurocykl Druhý a třetí v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
           
1. Mlynář Vlastimil ACS DRAK VRBNO 101 44  
2. Kokeš Pavel KCK CYKLOTEAM ZLÍN 109 24  
3. Celta Tomáš KCK CYKLOTEAM ZLÍN 108 22  
4. Adámek Jan CINELLI MON SKY 110 16  
5. Krumer Jaroslav TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 118 16  
6. Baier Jan CK ORLÍK ORLOVÁ 119 10  
7. Zok Bogdan SK ŠAFRATA Bohumín 111 9  
8. Mecner Bohumil SK SPURT OSTRAVA 112 1  
9. Vontor Josef DAVO reklama 114 1  
10. Kovařík Ivo SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 113 1  
  Mlynář Miloslav ACS DRAK VRBNO 0 DNS  
  Petráš Stanislav Konica Minolta - Lucas Frames 0 DNS  
  Sedláček Jiří SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Veselý Tomáš SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Zdříhal Ota DAVO reklama 115 DNF  
  Glogar Jan YOGI RACING OSTRAVA 116 DNF  
  Šenk Jaroslav TJ UNEX UNIČOV 117 DNF