OSTRAVSKÉ OKRUHY

sobota 25. 8. 2018

Ostrava – Poruba

 

FARM TOUR 2018

neděle 26. 8. 2018

od 12:00, Slatina

propozice

pořadatel:

hlavní partner:

ostrava poruba

 

partneři:

cesky svas cyklistiky

 partneři FARM TOUR:

OSTRAVSKÉ OKRUHY

15. ročník Memoriálu Jana Veselého v silniční cyklistice 2018

22. závod Slezského poháru amatérských cyklistů 2018

FARM TOUR 2018

III. ročník (2006) | výsledky

« zpět na přehled výsledků «

Sobota 17. června 2006 v 9, 00 hodin.

Ostrava-Poruba, Hlavní třída u kruhového objezdu.

 

A - muži všech VT

Okruhy - počet: 40, Okruhy - délka: 2500 m, Celková délka závodu: 100 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 16:00

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1. Mlynář Zdeněk SPARTA PRAHA ELITE 0 45  
2. Přecechtěl Michal GRISOFT XCR 0 37  
3. Zitta Pavel PSK Whirlpool 0 27  
4. Ausbuher Kamil Cyklo Team Budvar Tábor 0 23  
5. Blahut Radek PSK Whirlpool 0 15 -1 
6. Pučelík Petr SPARTA PRAHA ELITE 0 14 -1 
7. Pečenka Martin SPARTA PRAHA ELITE 0 4 -1 
8. Chocholáč Jiří CK SILESIA ORLOVÁ 0 4 -1 
9. Metlička Václav TEAM KRAL 0 2 -1 
10. Klášterka Tomáš CK SILESIA ORLOVÁ 0 2 -1 
11. Toman Jiří CK SILESIA ORLOVÁ 0 1 -1 
12. Lisník Rostislav CK SILESIA ORLOVÁ 0 0 -1 
13. Buzunk Ondřej CK SILESIA ORLOVÁ 0 0 -1 
14. Heinrich Lukáš CK SILESIA ORLOVÁ 0 0 -1 
15. Lukosz Petr CK SILESIA ORLOVÁ 0 0 -1 
16. Kaňka Karel ASC DUKLA PRAHA 0 0 -1 
17. Konečný Lukáš CK Vlatibor Konečný 0 0 -1 
18. Mlynář Vlastimil ACS DRAK VRBNO 0 0 -1 
19. Kaszuba Marcin TJ KOLIK Bohumín 0 0 -1 
20. Davídek Petr CK FESO Petřvald 0 0 -1 
21. Kolesár Radek TJ KOLIK Bohumín 0 0 -1 
22. Tyleček Martin TJ FAVORIT BRNO 0 0 -1 
23. Kolesár David TJ KOLIK Bohumín 0 0 -1 
24. Kopřiva Jiří MAX CURSOR 0 0 -2 
  Kauer Adam Bike 2000 0 DNF  
  Weber Aleš TJ KOVO Praha 0 DNF  
  Greipel Tomáš SUNDANCE TJ OPAVA 0 DNS  
  Mrůzek Michal SUNDANCE TJ OPAVA 0 DNS  

 

B - žáci mladší a žákyně

Okruhy - počet: 4, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 4.8 km, Startovné: 50 Kč, Začátek: 09:00

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1. Jaklová Lenka SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 00:07:50  
2. Pacan Patrik KS "Slavia" Ruda Slaska 0 0:00  
3. Szczepanowski Bartosz Jastrzebie Zdroj 0 0:00  
4. Ochmanová Kristýna SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 0:00  
5. Janosz Leszek KS Pszczyna 0 0:00  
6. Palowski Tadeusz KS Pszczyna 0 0:00  
7. Vehovský Dominik SUNDANCE TJ OPAVA 0 0:00  
8. Borsiczká Simona CK SILESIA ORLOVÁ 0 0:00  
9. Rygiel Michal KS Pszczyna 0 0:00  
10. Vývoda Jakub TJ Sigma Hranice 0 0:00  
11. Širůčková Tereza CK FESO Petřvald 0 0:00  
12. Sobik David KS Pszczyna 0 0:00  
13. Břuzka Kryštof CK FESO Petřvald 0 0:00  
14. Muras Mateusz KS Pszczyna 0 0:00  
  Materová Lucie SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Nováková Anežka SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Paliderová Alena SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Rupa Ondřej SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Stolařík Tomáš SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Šrámková Kristýna TJ Sigma Hranice 0 DNS  

 

C - žáci starší a kadetky

Okruhy - počet: 12, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 14.4 km, Startovné: 50 Kč, Začátek: 09:30

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1. Lasák Matěj SUNDANCE TJ OPAVA 0 00:21:52  
2. Kovařík David SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 0:00  
3. Foltýn Jakub KS Pszczyna 0 0:00  
4. Zok Pavel KS Pszczyna 0 0:00  
5. Kopečková Ester TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 0 0:00  
6. Folvarčný Kristián TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 0 0:00  
7. Koten Tomáš CK FESO Petřvald 0 0:00  
8. Ježová Jana CK SILESIA ORLOVÁ 0 0:00  
9. Król Rafal KS Pszczyna 0 0:00  
10. Fierla Ondřej CK FESO Petřvald 0 0:00  
11. Ištvánová Michaela SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 0:00  
12. Krchňák Ondřej TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 0 0:00  
13. Magiera Leszek KS Pszczyna 0 0:00  
14. Erbanová Martina TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 0 0:00  
15. Hampl Petr SUNDANCE TJ OPAVA 0 0:00  
16. Rezek Dominik SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 0:00  
17. Bartoš Michal CK SILESIA ORLOVÁ 0 0:00  
18. Havránek Tomáš CK SILESIA ORLOVÁ 0 0:00  
19. Sedláček Marek SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 0:00 -1 
  Bradová Lucie TJ Sigma Hranice 0 DNS  
  Dvorský David ACS DRAK VRBNO 0 DNS  
  Mráček Michal ELEM-KCK ZLÍN 0 DNS  
  Svoboda Jakub ACS DRAK VRBNO 0 DNS  
  Šmach Jiří ACS DRAK VRBNO 0 DNS  
  Švehla Jiří SUNDANCE TJ OPAVA 0 DNS  
  Vašátko Jan SUNDANCE TJ OPAVA 0 DNS  

 

D - kadeti a juniorky

Okruhy - počet: 21, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 25.2 km, Startovné: 50 Kč, Začátek: 10:00

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1. Migdol Kamil LK UKS Pszczyna 0 51  
2. Nepraš Karel TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 0 38  
3. Masařík Jakub TJ Sigma Hranice 0 12  
4. Wrzascz David KS "Slavia" Ruda Slaska 0 10  
5. Franer Juraj SUNDANCE TJ OPAVA 0 3  
6. Kolago Tomasz LK UKS Pszczyna 0 3  
7. Labanc Tomáš TJ Sigma Hranice 0 2  
8. Krenzcyk Grzegorz KS "Slavia" Ruda Slaska 0 0  
9. Ochmanova Lenka Scania Apache Team 0 0  
10. Blachura Jakub CK FESO Petřvald 0 0  
11. Duda Daniel CK SILESIA ORLOVÁ 0 0  
12. Kratochvílová Eva CK SILESIA ORLOVÁ 0 0  
13. Neulinger Ondřej SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 0  
14. Opichalová Lenka CK SILESIA ORLOVÁ 0 0 -1 
  Čmelík Ondřej SUNDANCE TJ OPAVA 0 DNS  
  Dlužanský Daniel ACS DRAK VRBNO 0 DNS  
  Konečný František SUNDANCE TJ OPAVA 0 DNS  
  Langer Lukáš TJ Sigma Hranice 0 DNS  
  Palider Jan SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Petruš Lubomír ACS DRAK VRBNO 0 DNS  
  Podolák Michal ACS DRAK VRBNO 0 DNS  
  Raška Ondřej SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Rohel Břetislav SUNDANCE TJ OPAVA 0 DNS  
  Šmerda Tomáš ACS DRAK VRBNO 0 DNS  
  Šrámek Radim TJ Sigma Hranice 0 DNS  

E - vozíčkáři

Okruhy - počet: 10, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 12 km, Startovné: 50 Kč, Začátek: 11:00

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1. Pipek Marcel HANDBIKE ČR team 0 00:21:43  
2. Děcký Pavel HANDBIKE ČR team 0 00:22:57  
3. Hrabica Petr Sportovní klub vozíčkářů F-M 0 00:28:10  
4. Němec Oldřich Sportovní klub vozíčkářů F-M 0 00:28:12  
5. Krupa Radomír Sportovní klub vozíčkářů F-M 0 00:28:15  
  Civiš Radovan HANDBIKE ČR team 0 DNS  
  Kupčák Milan Sportovní klub vozíčkářů F-M 0 DNS  

 

F - junioři a ženy

Okruhy - počet: 33, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 39.6 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 12:30

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1. Ratajczyk Patryk LK UKS Pszczyna 0 47  
2. Muras Lukasz LK UKS Pszczyna 0 42  
3. Tichý Jan TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 0 30  
4. Janošek Tomáš TJ Sigma Hranice 0 17  
5. Míček Ondřej CK SILESIA ORLOVÁ 0 17  
6. Skrzyzowski Przemyslaw LK UKS Pszczyna 0 15  
7. Holub Aleš TJ Baník Ostrava 0 15  
8. Lindák Milan CK SILESIA ORLOVÁ 0 6  
9. Mrůzek Martin SUNDANCE TJ OPAVA 0 1  
10. Klein Daniel TJ Baník Ostrava 0 0  
11. Babuňková Andrea TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 0 0  
12. Konečná Veronika SUNDANCE TJ OPAVA 0 0 -1 
13. Konečná Alena ROCK Machine Cyklomax Kolín 0 0 -1 
14. Vyčítalová Jana ACS DRAK VRBNO 0 0 -4 
15. Tomanová Lucie CK SILESIA ORLOVÁ 0 0 -4 
  Datle Tomáš SUNDANCE TJ OPAVA 0 DNS  
  Franer Jakub SUNDANCE TJ OPAVA 0 DNS  
  Matera Tomáš SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Nováková Lucie SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 0 DNS  
  Scucková Jiřina PSK Whirlpool 0 DNS  
  Valouch Martin TJ Sigma Hranice 0 DNS  

 

G - masters a amatéři SAC ČR

Okruhy - počet: 24, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 28.8 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 13:45

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
           
1. Baban Marcel TJ KOLIK Bohumín 0 66  
2. Adámek Jan SDM Stará Bělá 0 29  
3. Mlynář Vlastimil ACS DRAK VRBNO 0 23  
4. Zok Bogdan SK ŠAFRATA Bohumín 0 13  
5. Baier Jan TJ KOLIK Bohumín 0 4  
6. Galuška Tomáš TJ Baník Ostrava OKD 0 3  
7. Vít Pavel Olimpex Olomouc 0 2  
8. Filip Daniel SK Valašské království 0 1  
9. Krchňák Pavel TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 0 0  
10. Mišina Andrzej LZS BRYKSJUS Sciecin 0 0  
  Kokeš Pavel KCK CYKLOTEAM ZLÍN 0 DNS