OSTRAVSKÉ OKRUHY

sobota 25. 8. 2018

Ostrava – Poruba

propozice

registrace


FARM TOUR 2018

neděle 26. 8. 2018

od 12:00, Slatina

propozice


KolobkOVA 25, 2018

koloběžkové závody

sobota 25. 8. 2018

od 9:00, Ostrava - Poruba

propozice

pořadatel:

hlavní partner:

ostrava poruba

 

partneři:

cesky svas cyklistiky

 partneři FARM TOUR:

OSTRAVSKÉ OKRUHY

15. ročník Memoriálu Jana Veselého v silniční cyklistice 2018

22. závod Slezského poháru amatérských cyklistů 2018

FARM TOUR 2018

IV. ročník (2007) | výsledky

« zpět na přehled výsledků «

Sobota 16. června 2007 ve 12, 00 hodin.

Ostrava-Poruba, Hlavní třída u kruhového objezdu.

 

A - muži všech VT

Okruhy - počet: 38, Okruhy - délka: 2500 m, Celková délka závodu: 95 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 14:20

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1. Mlynář Zdeněk MAX CURSOR 7 02:13:26  
2. Pučelík Petr AC SPARTA Praha 12   02:13:27    
3.   Herman Petr SWIAG TEKA WIEN 2   02:13:27    
4. Zitta Pavel Kolor servis team 0   0:00  
5.   Míček Tomáš Kolor servis team 8   0:00    
6.   Riška Martin SWIAG TEKA WIEN 3   0:00    
7.   Heinrich Lukáš Specialized-Dt 14   0:00    
8.   Pečenka Martin AC SPARTA Praha 11   0:00    
9.   Toman Jiří CK SILESIA ORLOVÁ 10   0:00    
10.   Kolesár Radek TJ Bohumin 4   0:00    
11.   Grubka Bartosz Dobrawa Koziegtowy 24   0:00    
12.   Tomeček Lubomír CK SILESIA ORLOVÁ 5   0:00    
13.   Bezunk Ondřej CK SILESIA ORLOVÁ 1   0:00    
13.   Míček Radomír Kolor servis team 6   0:00    
13.   Čer Tomáš Specialized-Dt 13   0:00    
13.   Lysy Mateusz Weltour 15   0:00    
13.   Kopřiva Jiří MAX CURSOR 16   0:00    
13.   Klášterka Tomáš CK Frenštát p. R. 17   0:00    
13.   Lukosz Petr TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 18   0:00    
13.   Janošek Tomáš TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 19   0:00    
13.   Tichý Jan TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 20   0:00    
13.   Adámek Jan YOGI RACING OSTRAVA 21   0:00    
13.   Kaszuba Marcin MG LKS Bleskitni 22   0:00    
13.   Koralewski Jakub Dobrawa Koziegtowy 23   0:00    
13.   Strzedula Lukasz Dobrawa Koziegtowy 25   0:00    
   Biolek Martin CK SILESIA ORLOVÁ 0   DNS    
   Hudeček Petr CK SILESIA ORLOVÁ 0   DNS    

 

E - vozíčkáři

Okruhy - počet: 20, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 24 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 12:30

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1.   Pipek Marcel HANDBIKE ČR team 128   00:42:36    
2.   Civiš Radovan HANDBIKE ČR team 122   0:00    
3.   Švehla Zbyněk SK Kontakt Praha 131   0:00    
4.   Děcký Pavel HANDBIKE ČR team 123   0:00    
4.   Šiška Michal HANDBIKE ČR team 130   0:00    
5.   Pihera Jan 1. CZP JČ 127   0:00    
6.   Kolský Jiří AFK Chrudim 125   0:00    
7.   Vokurka Jiří TJ Léčebna Košumperk 134   0:00    
8.   Kupčák Milan Voz. F-M 136   0:00    
9.   Hrabica Petr HANDBIKE ČR team 137   0:00    
10.   Bíza Stanislav Handbike Starovičky 121   0:00    
11.   Pitoňák Dušan HANDBIKE ČR team 129   0:00    
12.   Zoubek Robert Není členem žádného týmu 135   0:00    
13.   Kuchta Jiří HB Praha 126   0:00    
13.   Tvarohová Naďa 1. CZP JČ 132   0:00    
13.   Winkler Josef Spastic Handicap 133   0:00    
   Kadeřávek Jiří Prague Robots 0   DNS    

 

H - masters a amatéři SAC ČR

Okruhy - počet: 24, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 28.8 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 13:20

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1.   Mlynář Vlastimil ACS DRAK VRBNO 5   00:35:32    
2.   Zok Bogdan SK ŠAFRATA Bohumín 8   0:00    
3.   Lukosz Petr YOGI RACING OSTRAVA 4   0:00    
4.   Baban Marcel TJ KOLIK Bohumín 7   0:00    
5.   Galuška Tomáš TJ Baník Ostrava OKD 2   0:00    
6.   Baier Jan TJ Bohumin 1   0:00    
7.   Kubik Josef TJ KOLIK Bohumín 9   0:00    
8.   Kaszuba Miroslav CK KOLIK Bohumín 10   0:00    
9.   Havlíček Robert SHC 3   0:00    
10.   Mišina Andrzej LZS BRYKSJUS Sciecin 6   0:00   -1 
   Mottl Bohumír CK KOLIK Bohumín 11   DNF