OSTRAVSKÉ OKRUHY

sobota 25. 8. 2018

Ostrava – Poruba


FARM TOUR 2018

neděle 26. 8. 2018

od 12:00, Slatina


KolobkOVA 25, 2018

koloběžkové závody

sobota 25. 8. 2018

od 9:00, Ostrava - Poruba

pořadatel:

hlavní partner:

ostrava poruba

 

partneři FARM TOUR:

 

partneři:

cesky svas cyklistiky

OSTRAVSKÉ OKRUHY

15. ročník Memoriálu Jana Veselého v silniční cyklistice 2018

22. závod Slezského poháru amatérských cyklistů 2018

FARM TOUR 2018

V. ročník (2008) | výsledky

« zpět na přehled výsledků «

Sobota 4. října 2008 od 13, 00 hodin.

Ostrava-Poruba, Hlavní třída, se startem u kruhového objezdu.

 

A - elite a U23

Okruhy - počet: 35, Okruhy - délka: 2500 m, Celková délka závodu: 87.5 km, Startovné: 200 Kč, Začátek: 18:00, Ceny: 1.místo 20 000 Kč, finanční prémie obdrží prvních deset závodníků

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1.   Mareš Martin PSK Whirlpool 17   0    
2.   Nesveda Jiří AC SPARTA Praha 22   0    
3.   Kadlec Milan ASC DUKLA PRAHA 14   0    
4.   Kratochvíla Jakub CK Windoor´s Příbram 8   0    
5.   Šíbl Jiří Team Cube 18   0    
6.   Kaňkovský Alois ASC DUKLA PRAHA 15   0    
7.   Soukup Josef AC SPARTA Praha 21   0    
8.   Zitta Pavel Kolor servis team 6   0    
9.   Krotký Rostislav AC SPARTA Praha 23   0    
10.   Čer Tomáš Veloservis Team 3   0    
11.   Heinrich Lukáš Forman Cycling Team 13   0    
13.   Bucháček Tomáš PSK Whirlpool 10   0    
14.   Benčík Petr PSK Whirlpool 16   0    
15.   Bílek Petr VLASTIBOR KONEČNÝ 27   0    
16.   Javorek Petr TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 30   0    
17.   Toman Jiří Forman Cycling Team 11   0    
18.   Bezunk Ondřej Forman Cycling Team 12   0    
19.   Padour František CK Windoor´s Příbram 7   0    
20.   Cimbálník Pavel Cyklo MXM Hulín 26   0    
21.   Klášterka Tomáš TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 4   0    
22.   Janošek Tomáš TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 25   0    
23.   Ježek Jiří ČATHS 19   0    
24.   Míček Ondřej TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 29   0    
25.   Kesl Michal AC SPARTA Praha 20   0    
26.   Blahut Radek TMK Ostrava 5   0    
       
   Bollo Roman YOGI RACING OSTRAVA    DNF    
   Bouška Jiří Spastic Handicap    DNF    
   Hrubý Tomáš AC SPARTA Praha    DNF    
   Machač Zdeněk CK Windoor´s Příbram    DNF    
   Bareš Jiří ASC DUKLA PRAHA    DNS    
   Bláha Martin ASC DUKLA PRAHA    DNS    
   Boubal Martin VCR Ratisbona Regensburg    DNS    
   Dostál Jan ASC DUKLA PRAHA    DNS    
   Figura Michal Forman Cycling Team    DNS    
   Hačecký Martin ASC DUKLA PRAHA    DNS    
   Hačecký Vojtěch ASC DUKLA PRAHA    DNS    
   Hebik Martin AC SPARTA Praha    DNS    
   Hochmann Jiří ASC DUKLA PRAHA    DNS    
   Hrachovec Radek ASC DUKLA PRAHA    DNS    
   Hudeček Petr Forman Cycling Team    DNS    
   Křížek Zdeněk AC SPARTA Praha    DNS    
   Lazar Petr ASC DUKLA PRAHA    DNS    
   Mixa Marek ASC DUKLA PRAHA    DNS    
   Musiol Jakub YOGI RACING OSTRAVA    DNS    
   Okrouhlický Tomáš AC SPARTA Praha    DNS    
   Staněk Lukáš CK Windoor´s Příbram    DNS    
   Šimek Adam ASC DUKLA PRAHA    DNS    
   Šustr Vilém TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK    DNS    
   Tomeček Lubomír Forman Cycling Team    DNS    
   Velička Není členem žádného týmu    DNS    
   Vobora Ondřej AC SPARTA Praha    DNS    
   Zelinka Ondřej AC SPARTA Praha    DNS    

 

B - žáci mladší a žákyně

Okruhy - počet: 4, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 4.8 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 13:00, Ceny: První tři v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1.   Koten Jan CK FESO Petřvald 77   0    
2.   Rezková Aneta Bike 2000 79   0    
3.   Pacan Mateusz KS "Slavia" 80   0    
4.   Depta Martin CK Maxbike Orlová o.s. 78   0    
5.   Fierla Jan CK FESO Petřvald 76   0    
       
   Blachowská Sabina CK ORLÍK ORLOVÁ    DNS    
   Franerová Alžběta SUNDANCE TJ OPAVA    DNS    
   Mrůzková Lucie SUNDANCE TJ OPAVA    DNS    

 

C - žáci starší a kadetky

Okruhy - počet: 12, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 14.4 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 13:15, Ceny: První tři v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1.   Sito Bartolomiej Pszczyna 64   00:13:30    
2.   Janosz Leszek Pszczyna 66   0:00    
3.   Molitor Adam Pszczyna 63   0:00    
4.   Jakl Tomáš SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 62   0:00    
5.   Palowski Mateusz Pszczyna 65   0:00    
6.   Uhrová Kateřina TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 61   0:00    
       
   Novotný Rostislav CK ORLÍK ORLOVÁ    DNS    
   Šenkýř Lumír CK FESO Petřvald    DNS    
   Vrábel Pavel CK ORLÍK ORLOVÁ    DNS    

 

D - kadeti a juniorky

Okruhy - počet: 21, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 25.2 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 13:40, Ceny: První tři v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1.   Foltýn Jakub LK UKS Pszczyna 68   00:40:22    
2.   Filip Jakub SKP Prostějov 70   0:00    
3.   Kysel Ondřej Mapei Cyklo Kaňkovský 63   0:00    
4.   Zok Pavel LK UKS Pszczyna 67   0:00    
5.   Goláň Tomáš SKP Prostějov 7   0:00    
5.   Pacan Patrik KS "Slavia" Ruda Slaska 64   0:00    
6.   Król Rafal LK UKS Pszczyna 69   0:00    
7.   Fierla Ondřej CK FESO Petřvald 61   0:00    
8.   Folvarčný Kristián TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 72   0:00    
9.   Bartoš Michal SK MAXBIKE ORLOVÁ 62   0:00    
10.   Magiera Leszek LK UKS Pszczyna 66   0:00    
11.   Ištvánová Michaela SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 71   0:00   -1 
12.   Tížek Adam SK Maxbike Orlová o.s. 65   0:00   -2 
       
   Blachowský Marek CK ORLÍK ORLOVÁ    DNS    
   Borsiczký Denis CK ORLÍK ORLOVÁ    DNS    
   Černý Josef TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK    DNS    
   Hampl Petr SUNDANCE TJ OPAVA    DNS    
   Hřivňacký Marek SUNDANCE TJ OPAVA    DNS    
   Krchňák Ondřej TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK    DNS    
   Lasák Matěj SUNDANCE TJ OPAVA    DNS    
   Rezek Dominik Bike 2000    DNS    
   Rylich Robin CK ORLÍK ORLOVÁ    DNS    
   Sas Kryštof SUNDANCE TJ OPAVA    DNS    

 

E - vozíčkáři

Okruhy - počet: 10, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 12 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 14:30, Ceny: První tři v pořadí obdrží hodnotné ceny.

 

F - junioři a ženy

Okruhy - počet: 33, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 39.6 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 15:00, Ceny: První tři v pořadí obdrží hodnotné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1.   Nepraš Karel TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 6   00:47:26    
2.   Migdol Kamil LK UKS Pszczyna 5   0:00    
3.   Wrzascz David KS "Slavia" 1   0:00    
4.   Krenzcyk Grzegorz KS "Slavia" 2   0:00    
6.   Franer Juraj SUNDANCE TJ OPAVA 8   0:00    
7.   Zagórny Dominik LK UKS Pszczyna 4   0:00    
8.   Piwowarczyk Piotr KS "Slavia" 3   0:00    
9.   Tomanová Lucie Cyklokramo Suchdol 9   0:00    
       
   Babuňková Andrea TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK    DNS    
   Bohatá Barbora TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK    DNS    
   Černý Viktor SUNDANCE TJ OPAVA    DNS    
   Líbenková Sylva TJ KOLIK Bohumín    DNS    
   Lukeš Tomáš TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK    DNS    
   Scucková Jiřina SILNÝ TEAM UNIČOV    DNS    
   Ublanská Kamila CK ORLÍK ORLOVÁ    DNS    
   Ublanský Adam CK ORLÍK ORLOVÁ    DNS    

 

G - masters a amatéři SAC ČR

Okruhy - počet: 24, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 28.8 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 16:10, Ceny: 1. místo zahraniční zájezd pro 2 osoby od CK Eurocykl,druhé a třetí místo obdrží hodnotné ceny

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1.   Mlynář Vlastimil ACS DRAK VRBNO 4   00:42:07    
2.   Celta Tomáš PROFIL MRX 7   0:00    
3.   Zok Bogdan ŠAFRATA Bohumín 2   0:00    
4.   Toman Petr Forman Cycling Team 6   0:00    
5.   Velecký Tomáš YOGI RACING OSTRAVA 3   0:00    
6.   Baban Marcel Airoo Ostrava 9   0:00    
7.   Galuška Tomáš TJ Baník Ostrava OKD 1   0:00    
8.   Klášterka Tomáš TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 10 0:00  
9. Stančík Martin CK Frenštát p. R. 8 0:00  
10. Baier Jan TJ KOLIK Bohumín 11 0:00  
11. Rupa Miroslav YOGI RACING OSTRAVA 5 0:00  
12. Fierla Jan CK FESO Petřvald 12 0:00  
       
  Malošík Jan CK ORLÍK ORLOVÁ   DNS  
  Uvíra Václav CK ORLÍK ORLOVÁ   DNS