OSTRAVSKÉ OKRUHY

sobota 25. 8. 2018

Ostrava – Poruba

 

FARM TOUR 2018

neděle 26. 8. 2018

od 12:00, Slatina

propozice

pořadatel:

hlavní partner:

ostrava poruba

 

partneři:

cesky svas cyklistiky

 partneři FARM TOUR:

OSTRAVSKÉ OKRUHY

15. ročník Memoriálu Jana Veselého v silniční cyklistice 2018

22. závod Slezského poháru amatérských cyklistů 2018

FARM TOUR 2018

VI. ročník (2009) | výsledky

« zpět na přehled výsledků «

Sobota 3. října 2009 od 12, 00 hodin.

Ostrava-Poruba, Hlavní třída, se startem u kruhového objezdu.

 

A - elite a U23

Okruhy - počet: 40, Okruhy - délka: 2500 m, Celková délka závodu: 100 km, Startovné: 200 Kč, Začátek: 18:00, Ceny: 1.místo 20 000 Kč, finanční prémie obdrží prvních deset závodníků

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1. Mlynář Zdeněk MAX CURSOR 29 02:15:50  
2. Kaňkovský Alois ASC DUKLA PRAHA 32 02:15:50  
3. Hochmann Jiří ASC DUKLA PRAHA 36 02:15:50  
4. Sztobryn Piotr POGOŇ PULAWY MOSTASTAL 4 02:15:50  
5. Dostál Jan ASC DUKLA PRAHA 37 02:15:50  
6. Bláha Martin ASC DUKLA PRAHA 33 02:15:50  
7. Janošek Tomáš ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 3 02:15:51  
8. Soukup Josef CK Kolokrám - Svyjany 20 02:15:51  
9. Hačecký Vojtěch ASC DUKLA PRAHA 34 02:15:52  
10. Skalický Jiří ASC DUKLA PRAHA 8 02:15:52  
11. Salaj Tomáš SKC Prostějov 2 02:15:52  
12. Nepraš Karel ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 7 02:15:52  
13. Krotký Rostislav AC SPARTA Praha 14 02:15:53  
14. Novák Jakub CK Windoor´s Příbram 46 02:15:54  
15. Svoboda Jakub CK Kolokrám - Svyjany 18 02:15:54  
16. Holub Tomáš AC SPARTA Praha 16 02:15:54  
17. Uher Martin AC SPARTA Praha 17 02:15:54  
18. Heinrich Lukáš Forman Cycling Team 23 02:15:55  
19. Ehrenberger Jakub Specialized-Dt 21 02:15:55  
20. Jovanovič Nebojsa AC SPARTA Praha 15 02:15:56  
21. Čer Tomáš CK Kolokrám - Svyjany 19 02:15:56  
22. Zaoral Marek Specialized-Dt 30 02:15:57  
23. Migdol Kamil WLUKK BRZEGNYSA 5 02:15:57  
24. Boubal Martin CK Windoor´s Příbram 45 02:15:57  
25. Maňousek Josef TJ FAVORIT BRNO 12 02:15:57  
26. Černý Viktor TJ FAVORIT BRNO 11 02:15:58  
27. Bouška Jiří Spastic Handicap 31 02:15:58  
28. Kopr Karel AC SLAVIA Praha 47 02:15:59  
29. Lazar Petr ASC DUKLA PRAHA 40 02:16:01  
30. Švestka Filip CK Windoor´s Příbram 43 02:16:05  
31. Bareš Jiří ASC DUKLA PRAHA 35 02:16:17  
32. Kadlec Milan ASC DUKLA PRAHA 38 02:16:18  
33. Šíbl Jiří CK Windoor´s Příbram 41 02:16:23  
34. Kuchař Tomáš ASC DUKLA PRAHA 39 02:16:46  
35. Tomeček Lubomír Forman Cycling Team 22 02:17:06  
36. Javorek Petr ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 27 02:17:10  
37. Danačík Tomáš CK Windoor´s Příbram 42 02:17:47  
38. Bernas Pawel STAL GRUDZIAC 6 02:17:51  
39. Bezunk Ondřej Forman Cycling Team 24 02:17:59 -1 
       
  Bollo Roman YOGI RACING OSTRAVA   DNF  
  Cimbálník Pavel Cyklo MXM Hulín   DNF  
  Dužanský Daniel ASC DUKLA PRAHA   DNF  
  Hirt Jan TJ FAVORIT BRNO   DNF  
  Hlavatík Jan ACK Stará Ves nad Ondřejnicí   DNF  
  Hošek Josef TJ FAVORIT BRNO   DNF  
  Hradil Jiří Cyklo MXM Hulín   DNF  
  Josefík Lukáš Cyklo MXM Hulín   DNF  
  Lukeš Tomáš ACK Stará Ves nad Ondřejnicí   DNF  
  Míček Ondřej ACK Stará Ves nad Ondřejnicí   DNF  
  Rohel Břetislav Forman Cycling Team   DNF  
  Staněk Lukáš CK Windoor´s Příbram   DNF  
  Fabisovský Ladislav AC SPARTA Praha   DNS  
  Faltus Richard AC SPARTA Praha   DNS  
  Figura Michal Forman Cycling Team   DNS  
  Hrubý Tomáš AC SPARTA Praha   DNS  
  Hudeček Petr Forman Cycling Team   DNS  
  Korbel Jiří Specialized-Dt   DNS  
  Kratochvíla Jakub CK Windoor´s Příbram   DNS  
  Lukosz Petr ACK Stará Ves nad Ondřejnicí   DNS  
  Maršálek Nikolas Specialized-Dt   DNS  
  Míček Tomáš Specialized-Dt   DNS  
  Mixa Marek ASC DUKLA PRAHA   DNS  
  Nesveda Jiří AC SPARTA Praha   DNS  
  Okrouhlický Tomáš AC SPARTA Praha   DNS  
  Pavek Ondřej AC SPARTA Praha   DNS  
  Radolf Tomáš CK Kolokrám - Svyjany   DNS  
  Swaczyna Petr CK FESO Petřvald   DNS  
  Šimek Adam ASC DUKLA PRAHA   DNS  
  Šustr Vilém ACK Stará Ves nad Ondřejnicí   DNS  
  Toman Jiří Forman Cycling Team   DNS  
  Tuček Ladislav ASC DUKLA PRAHA   DNS  
  Vobora Ondřej AC SPARTA Praha   DNS  
  Wolf Jan CK Windoor´s Příbram   DNS  
  Zelinka Ondřej AC SPARTA Praha   DNS  

 

B - žáci mladší a žákyně

Okruhy - počet: 4, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 4.8 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 12:00, Ceny: První tři v pořadí obdrží větné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1. Indeka Kamil LK UKS Pszczyna 91 00:07:48  
2. Rezková Aneta SK Maxbike Orlová o.s. 89 00:07:57  
3. Krzyžanková Lenka TJ TŽ TŘINEC 84 00:07:57  
4. Miškovská Katarína CK MTB Dohňany 86 00:07:57  
5. Mlodkiewidcz Patryk Klub Imielin 94 00:07:57  
6. Glogovský Daniel SK MAXBIKE ORLOVÁ 83 00:07:57  
7. Labajová Ivana CK MTB Dohňany 85 00:07:57  
8. Lokoč Dominik SUNDANCE TJ OPAVA 88 00:07:57  
9. Kasperek Weronika Klub Imielin 96 00:07:59  
10. Michna Marek LK UKS Pszczyna 90 00:08:14  
11. Misterek Weronika Klub Imielin 93 00:08:37  
12. Gajerska Ewa Klub Imielin 95 00:08:39  
13. Bužek Pavel CK Hobby Bohumín 92 00:08:47  
14. Janíková Valerie CK FESO Petřvald 81 00:09:00  
15. Ptáčník Matěj SK MAXBIKE ORLOVÁ 87 00:10:00  
       
  Blachowská Sabina CK ORLÍK ORLOVÁ   DNS  
  Franerová Dominika SUNDANCE TJ OPAVA   DNS  
  Janošek Jiří TJ Sigma Hranice   DNS  
  Kryštof Filip CK ORLÍK ORLOVÁ   DNS  
  Macháčová Jana TJ Sigma Hranice   DNS  
  Vývoda Jan TJ Sigma Hranice   DNS  

 

C - žáci starší a kadetky

Okruhy - počet: 12, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 14.4 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 12:15, Ceny: První tři v pořadí obdrží větné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
     
1. Wala Jan SK MAXBIKE ORLOVÁ 67 19  
2. Hynek Matouš Mapei Cyklo Kaňkovský 71 13  
3. Baška Denis CK MTB Dohňany 72 11  
4. Gajerski Adam Myslowice 77 8  
5. Uhrová Kateřina SKC Prostějov 76 8  
6. Vrábel Pavel CK ORLÍK ORLOVÁ 73 2  
7. Šimková Barbora ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 74 0  
8. Sikorová Michaela TJ TŽ TŘINEC 70 0  
9. Koten Jan CK FESO Petřvald 69 0  
10. Fierla Jan CK FESO Petřvald 68 0  
11. Čech Jan SKC Prostějov 75 0  
       
  Frajkovská Ester CK ORLÍK ORLOVÁ   DNS  
  Heczko Filip TJ TŽ TŘINEC   DNS  
  Mareček Jan TJ Sigma Hranice   DNS  
  Polák Lukáš TJ Sigma Hranice   DNS  
  Rýpar Jakub TJ Sigma Hranice   DNS  
  Schlegel Michal SKP DUHA FORT Lanškroun   DNS  

 

D - kadeti a juniorky

Okruhy - počet: 21, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 25.2 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 12:40, Ceny: První tři v pořadí obdrží větné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1. Król Rafal LK UKS Pszczyna 86 31  
2. Molitor Adam LK UKS Pszczyna 85 21  
3. Vývoda Jakub TJ Sigma Hranice 83 17  
4. Hampl Petr SK Veha Team 82 15  
5. Malec Tomáš SKC Prostějov 78 13  
6. Wagner Robin SKC Prostějov 80 10  
7. Kováčik Jurai CK MTB Dohňany 77 2  
8. Krajíček Matei CK MTB Dohňany 76 1  
9. Fierla Ondřej CK FESO Petřvald 73 1  
10. Venc Lukáš TJ FAVORIT BRNO 99 1  
11. Sito Bartolomiej LK UKS Pszczyna 89 0  
12. Večeřa Michal TJ FAVORIT BRNO 100 0  
13. Szczepanowski Bartolomiej LK UKS Pszczyna 88 0  
14. Magiera Leszek LK UKS Pszczyna 90 0  
       
  Blachowský Marek CK ORLÍK ORLOVÁ   DNF  
  Ištvánová Michaela ACK Stará Ves nad Ondřejnicí   DNF  
  Janko Martin CK FESO Petřvald   DNF  
  Palowski Mateusz LK UKS Pszczyna   DNF  
  Pastušek Jan CK Hobby Bohumín   DNF  
  Štefl Filip SKC Prostějov   DNF  
       
  Cvrkal Richard SKP DUHA FORT Lanškroun   DNS  
  Frkal Jakub TJ Sigma Hranice   DNS  
  Jaklová Lenka ACK Stará Ves nad Ondřejnicí   DNS  
  Kolář Pavel SKP DUHA FORT Lanškroun   DNS  
  Kuběnka Jan SKP DUHA FORT Lanškroun   DNS  
  Marek Michal SKP DUHA FORT Lanškroun   DNS  
  Pavlík Michal SKP DUHA FORT Lanškroun   DNS  
  Šenkýř Lumír CK FESO Petřvald   DNS  
  Turek Daniel SKP DUHA FORT Lanškroun   DNS  
  Valečka Daniel SKP DUHA FORT Lanškroun   DNS  
  Vehovský Dominik SK Veha Team   DNS  

 

E - vozíčkáři

Okruhy - počet: 10, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 12 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 13:30, Ceny: První tři v pořadí obdrží větné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1. Ondruch Jaromír Není členem žádného týmu 91 00:22:51  

 

F - junioři a ženy

Okruhy - počet: 33, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 39.6 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 14:00, Ceny: První tři v pořadí obdrží větné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1. Foltýn Jakub LK UKS Pszczyna 16 38  
2. Haba Grzegorz POGOŇ PULAWY MOSTASTAL 21 31  
3. Kadůch Jan ASO DUKLA BRNO 26 22  
4. Zechmeister Tomáš TJ FAVORIT BRNO 35 13  
5. Kosior Michal Fazbud World Bek. 23 12  
6. Kister Pawel POGOŇ PULAWY MOSTASTAL 22 11  
7. Franer Juraj SUNDANCE TJ OPAVA 13 10  
8. Svoboda Milan SCOTT Scania Team 30 9  
9. Černý Josef TJ FAVORIT BRNO 32 8  
10. Filip Jakub SKC Prostějov 14 8  
11. Marek Jaroslav ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 27 6  
12. Kratochvíl Radek TJ FAVORIT BRNO 33 5  
13. Wrega Wojciech POGOŇ PULAWY MOSTASTAL 20 2  
14. Kadlec Ondřej SKC Prostějov 15 2  
15. Hynek Dominik Mapei Cyklo Kaňkovský 11 5  
16. Zagórny Dominik LK UKS Pszczyna 17 1  
17. Dorobisz Seweryn KS "Slavia" Ruda Slaska 29 0  
18. Zimovčák Jan TJ FAVORIT BRNO 31 0  
19. Večeřa Jakub TJ FAVORIT BRNO 34 0  
20. Kadlecová CK MTB Dohňany 12 0 -1 
21. Simonová Monika TJ Sokol Česká Třebová 25 0 -1 
22. Kotalová Veronika ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 37 0 -4 
       
  Burakowski Adrian LK UKS Pszczyna   DNF  
  Job Robin TJ FAVORIT BRNO   DNF  
  Marek Przemyslaw POGOŇ PULAWY MOSTASTAL   DNF  
  Pecha Michal CK FESO Petřvald   DNF  
  Piwowarczyk Piotr KS "Slavia" Ruda Slaska   DNF  
  Zok Pavel LK UKS Pszczyna   DNF  
  Babuňková Andrea ACK Stará Ves nad Ondřejnicí   DNS  
  Borsiczký Denis CK ORLÍK ORLOVÁ   DNS  
  Halmová Eva CK ORLÍK ORLOVÁ   DNS  
  Kratochvílová Eva SK Maxbike Orlová o.s.   DNS  
  Lacina Jaroslav TJ Sigma Hranice   DNS  
  Lasák Matěj SK Veha Team   DNS  
  Novotný Oldřich CK Windoor´s Příbram   DNS  
  Ohřál Adam TJ FAVORIT BRNO   DNS  
  Smola Lukáš CK Windoor´s Příbram   DNS  
  Tkadlec Ondřej SKC Prostějov   DNS  
  Ublanská Kamila CK ORLÍK ORLOVÁ   DNS  

 

G - masters a amatéři SAC ČR

Okruhy - počet: 24, Okruhy - délka: 1200 m, Celková délka závodu: 28.8 km, Startovné: 100 Kč, Začátek: 15:10, Ceny: První tři v pořadí obdrží větné ceny.

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl / klub / tým Startovní číslo BODY Kola ±
 
1. Pelc Ladislav CK Frenštát p. R. 49 0:00  
2. Celta Tomáš Studio 2001 - MRX 44 0:00  
3. Galatík Roman CK Frenštát p. R. 48 0:00  
4. Toman Petr Forman Cycling Team 41 0:00  
5. Ejem Petr SKC Prostějov 34 0:00  
6. Zok Bogdan SK ŠAFRATA Bohumín 35 0:00  
7. Mindek Tomáš Přátelé zeleného údolí 51 0:00  
8. Galuška Tomáš TJ Baník Ostrava OKD 39 0:00  
9. Ocásek Zbyněk Goofy Ociz Team 42 0:00  
10. Beneš Petr YOGI RACING OSTRAVA 37 0:00  
11. Fierla Jan CK FESO Petřvald 32 0:00  
12. Šnajder Roman Racing Olešná 38 0:00  
13. Rupa Miroslav YOGI RACING OSTRAVA 43 0:00  
14. Mišina Andrzej LKS Bryksjusz Gosciecin 52 0:00  
15. Machotka Karel YOGI RACING OSTRAVA 33 0:00  
16. Staněk Pavel Cyklosport Přikryl 40 0:00  
17. Savka Miroslav Orlík Orlová 46 0:00 -1 
18. Hinner Jiří Ostrava - Výškovice 45 0:00 -1 
19. Muška Josef CK FESO Petřvald 47 0:00 -1 
       
  Baier Jan TJ Bohumín Kolik   DNF  
  Drobisz Zdislaw KS "Slavia" Ruda Slaska   DNF  
  Knytl Vojtěch Cyklokramo Suchdol   DNS  
  Kramoliš Radomir cyklokramo Suchdol n.Odrou   DNS  
  Satinský Alexandr YOGI RACING OSTRAVA   DNS  
  Toman Vladislav Cyklokramo Suchdol   DNS